فروش لپ تاپ ارزان لپ تاپ ارزان
بوسنی و هرزگوین

در روستای ماکوواچ به تونل زمان سفر کنید.

اگر دوست دارید به تونل زمان سفر کنید. روستای ماکوواچ بوسنی و هرزگوین یک پیشنهاد عالی برای شماست.

به گزارش پرتال گردشگری چگرد به نقل از خبرگزاری آناتولی: این روستا در بوسنی و هرزگوین با نمایش اشیای عمومی در دوره های تاریخی سفر شما را به تونل زمان فراهم می کند.

اشیای عتیقه دوره های مختلف تاریخی از جمله آثار دوران امپراطوری عثمانی و جنگ جهانی دوم و آسیاب تاریخی که همچنان برای تولید آرد از آن استفاده می شود فقط بخشی از آثار عرضه شده در این موزه روباز روستای ماکوواچ است.

سفر به تونل زمان در روستای ماکوواچ

روستای عجیب و حیرت انگیز ماکوواچ از توابع شهرستان بانوویچی در مرکز بوسنی و هرزگوین است. این روستا دارای بیش از سه هزار اثر تاریخی است.

وقتی وارد این روستا می شوید، در ورودی این روستا با تابلوی استرس ممنوع و اندوه ممنوع مواجه می شوید که از شما درخواست می شود که اندوه و استرس را از خود دور کنید و بدون هرگونه اندوه و استرس به دیدار تونل زمان بروید.

در این روستا به شما در مورد تمام اشیای تاریخی این موزه رو باز که یکی از معدود موزه های روباز جهان می باشد، اطلاعات دقیقی داده می شود.

شما در این روستای شگفت انگیز و تاریخی با خانه ای اربابی مواجه می شوید که در سال 1966 ساخته شده است، در این خانه اشیائی از دوران امپراطوری عثمانی مواجه می شوید که شامل آفتانه، لگن، آسیاب قهوه و میل بافتنی است.

یکی دیگر از چیزهائی که برای گردشگرانی که از تمام نقاط جهان به اینجا می آیند، جالب است؛ خانه موزه ساعت است که توسط یکی از محلی ها به نام فکرت ابراهیموویچ اداره می شود. در این موزه شما ساعت هائی از دوره های مختلف تاریخی از جمله دوران امپراطوری عثمانی را مشاهده خواهید کرد

منبع: چگرد به نقل از خبرگزاری آناتولی

هر گونه بهره برداری از این مطلب فقط با ذکر منبع و لینک به منبع مجاز می باشد.

برچسب ها

محمد باشنده

محمد باشنده هستم، مدیر پرتال گردشگری چگرد و نویسنده، تحلیل گر و یادداشت نویس در روزنامه های شرق، اقبال، زاهدان، صبح زاهدان و هفته نامه های سایه بان و مرز پرگهر. و همچنین با تعدادی وب سایت، نظیر آسیابان همکاری داشته ام.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن