فروش لپ تاپ ارزان لپ تاپ ارزان
ایرانمقصد های گردشگری

پل طبیعت تهران ، جاذبه ای در قلب پایتخت

پل طبیعت تهران به لحاظ معماری سازه ای بی نظیر، در سطح جهانی است. این پل هم اکنون به عنوان یکی از نماد های شهر تهران محسوب می شود. پل طبیعت سه  طبقه، متصل کننده آب و آتش و پارک طالقانی است.

دو مشخصه ای که سبب خاص بودن پل طبیعت شده است که اول مختص عابران پیاده است و دوم اینکه نور پردازی خاص و کم نظیر آن در هنگام شب خارق العاده به نظر می رسد.

پل طبیعت - سازه ای در سطح جهان
پل طبیعت – سازه ای در سطح جهان

شما می توانید از فراز این پل تماشاگر مناظری بی نظیری بی نظیری از دامنه قله دماوند و رشته کوه های البرز و دو بوستان طالقانی و آب و آتش باشید.

پرچم بزرگ  ایران که پارک طالقانی برافراشته شده نیز از فراز این پل قابل رویت است. گذشته از زیبائی های اطراف پل، پیاده روی در ارتفاع 40 متری از سطح زمین، عکاسی از چشم اندازها و کشف سوژه های جذاب از دیگر تفریحاتی است که این پل را به یکی از مکان های پائیزی در تهران تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید...  توصیف گردشگری ایران در شبکه الجزیره
نمائی از پل طبیعت تهران  در شب
نمائی از پل طبیعت تهران در شب

همانطور که گفته شد، پل طبیعت چشم انداز خیره کننده ای  رو به دو بوستان دارد به همین دلیل است که این مکان یکی از بهترین های پائیزی در تهران محسوب می شود.

معرفی پل در ویدئوی کوتاه زیر:

مسیر های دسترسی  به پل طبیعت

این پل  روی بزرگراه مدرس احداث شده است. با استفاده از مترو به براحتی می توانید به این پل دسترسی داشته باشید کافی است از طریق مترو خود را به ایستگاه شهید حقانی واقع در خط یک مترو برسانید، پس از خروج از ایستگاه به سمت پارک طالقانی و از پیاده روی چوبی با فضای دوست داشتنی آن خود را به پل برسانید.

منبع: چگرد
هر گونه کپی برداری از این مطلب فقط با ذکر منبع و فقط با اهداف غیر تجاری مجاز می باشد.

برچسب ها

محمد باشنده

محمد باشنده هستم، مدیر پرتال گردشگری چگرد و نویسنده، تحلیل گر و یادداشت نویس در روزنامه های شرق، اقبال، زاهدان، صبح زاهدان و هفته نامه های سایه بان و مرز پرگهر. و همچنین با تعدادی وب سایت، نظیر آسیابان همکاری داشته ام.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن